Nejnovější recenze ze sekce Posilovací lavice

inSPORTline Inverso

Spartan S1502

Ověřený zákazník Vyprodeje24.cz HS

Přidáno: 19. května 2021

Zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Splňuje přesně naše požadavky.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Honzík

• stabilní
  • velká nosnost
  • možnost modulace
  • pohodlná
  • nejsou definované místa pro šrouby

Odpovídá ceně, dostal jsem co jsem chtěl.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Kuba

Přidáno: 29. dubna 2021

• Kvalitní provedení
  • Jednoduchá montáž
  • Jednoduché rozložení lavice
  • Madla na přenášení
  • Vhodná do domácí posilovny

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení.
Přejeme Vám hezký den!

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2021

• vypadá kvalitně
  • lehce sestavitelná , přiloženo všechno , co je třeba k montáži

Spokojenost .

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Novotný

Přidáno: 21. dubna 2021

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Snadná montáž, velká nosnost, Univerzální použitelnost.

Trinfit Vario LX6

Trinfit Vario LX6

Přidáno: 20. dubna 2021

Zakoupeno v FITHAM

Lavice je pěkná, bytelná, do bytu perfektní. Konstrukce na domácí posilovnu dostačující. Co mě trochu zaráží, je kvalita dílenského zpracování. Možná by chtělo zvednout cenu o 500,-Kč a nechat sváry, lícování udělat pořádně, ale chápu, že to je problém napříč celou strukturou výrobků, ne jenom fitness. Ale, lavice je naprojektována dobře, cvičím na ní a v bytě, kde jsem si udělal posilovnu je velice přínosná a jsem rád, že jsem se rozhodl pro tuto od společnosti Trinfit. Mám ji krátce, ale zdá se být v pohodě. Nakonec až by přece jenom něco upadlo (což také nelze vyloučit) firma nabízí servis doma (bezplatně v záruční lhůtě) což je docela slušný bonus.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2021

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Výrobek splnil mé očekávání.

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Přejeme Vám krásný den!
Tým Hop-sport

Hop-Sport HS-1065HB PRO

Hop-Sport HS-1065HB PRO

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2021

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Cena, bylo skladem a přišlo rychle
  • Zatim jsem to nerozbil
  • Do garáže na domácí protažení dobrý
  • Udávaná max nosnost se zdá být reálná
  • Do cca 185cm vzrůstu
  • Je to docela slušný lego na sestavení

Domů do garáže pro střední a menší postavu na udržení ve formě a nebo začátek se zdá dobrý, ale pro 2 metrový kingkongy to fakt není...

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení. Spokojenost našich zákazníků nás velmi těší.
Přejeme Vám úspěšný den!

Ověřený zákazník inSPORTline.cz JIRKA

Přidáno: 19. dubna 2021

Zakoupeno v inSPORTline.cz

velmi dobrá kvalita zpracování, montážní návod kvalitně zpracován. Skvělá polohovatelnost + polstrování. Max.spokojenost.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Zdenál

• Dobrá konstrukce, skladné
  • Úzká lavice

Produkt za dobrou cenu

Marbo MH-L111 2.0

Marbo MH-L111 2.0

Zakoupeno v FITHAM

moc spokojený nejsem místo 4ks pokretla (knob)D50xM8 byli vbalení jen 3ks zato tam bylo 5ks záslepky pokrétla (knob cap) D50xM8 místo jen 4ks ten kdo to chystal tak byl asi opilý

Impulse FITNESS IF-AH

Impulse FITNESS IF-AH

Ověřený zákazník 360globalfitness Ověřený zákazník

Zakoupeno v 360globalfitness

• velmi betelní - koneckonců je
  • polstrování opěrek je skvělé
  • celá lavice se dá ještě naklánět

úmyslně píšu recenzi po skoro 4 měsících od koupě:
Lavici jsem si koupil domů - v době koronavirové skvělá věc, ale bude sloužit i po ní - možná to zní divně, ale tu doporučuji, jak se říká: do každé domácnosti.
Krásně se mi za tu dobu používání srovnala záda a zpevnilo celé torzo :) stačí čtvrt hodinka - dvaceti-minutovka denně si zacvičit. Žádná shrbená záda a propadlé břicho!!
Rám je z širokých profilů, pevný a prostě profi.
Zarazila mně vůle opěrky na nohy v rámu, ale to si u těchto strojů pamatuju i z posilovny kdysi - nicméně mně to trochu otravovalo, tak jsem ji "vystlal" tlustou plastovou fólií.
snad vám recenze bude k užitku

Ověřený zákazník hop-sport.cz Mauricio Campolina

Přidáno: 17. dubna 2021

(naposledy upraveno 17. dubna 2021)

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Jsem s výrobkem spokojen, ale rád bych si to poznamenal.
  • Cvičební mechanismy pro hrudník (L) jsou ve velmi nízké poloze, aby byly účinné, a proto je nebudu moci používat. Navrhuji dvě jednoduché a levné změny, které jsou:
  • 1. Zvyšte výšku šroubů, které drží mechanismy v základně, až o 20 cm.
  • 2. Zašlete roztahovací tyč, abyste zvětšili vzdálenost stopy až o 20 cm.
  • Díky těmto změnám, které na svém zařízení provedu sám, lze tento mechanismus efektivně použít a určitě získá větší spokojenost vašich ostatních zákazníků.
  • Vážím si této příležitosti.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Vojtěch Cebula

Přidáno: 17. dubna 2021

(naposledy upraveno 17. dubna 2021)

Zakoupeno v hop-sport.cz

Je to Čína. Nedostatečná vzdálenost mezi uchopy motýlka odstávky tyče benchpressu přesně v místě úchopu. Musím být hodně opatrný aby mi noha nesklouzla při zakopech, pri délce té,, tyče. Alespoň si mam kde odložit tyč, a nemusí být na zemi

Reakce značky Hop-Sport

je nám líto, že nejste spokojen se zbožím. Upozorňujeme Vás, že dle zákona spotřebitel má právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.
V tomto případě stačí odeslat nám formulář odstoupení na e-mail.
S pozdravem,
Tým Hop-sport

Hop-Sport HS-1035

Ověřený zákazník hop-sport.cz William A.

Přidáno: 15. dubna 2021

• široká škála využití
  • v cenové relaci nemá konkurenci

Produkt naprosto předčil má očekávání. Za cenu pouhých 2300 korun člověk dostane posilovací lavici ke které by jste asi hodně špatně hledali konkurenci v téhle cenové relaci. Disponuje vším čim má multifunkční lavice disponovat + pár benefity navíc. Složíte jí do několika poloh. Od záporného úhlu (jako šikmou lavici) odhadem od -10° až zruba po 85°. Výbornou sočástí je pak právě i výrobcem zmiňovaný modlitebník s možností dvou nastavytelných poloh a dále posilovač nohou pro předkopávání na který pasují kotouče s průměrem 25mm.
Pouze nutno počítat, že lavice není právě díky posilovači nohou až tak skladná, jelikož při složení stále vyčnívá zhruba 30cm nad lavici tyč sloužící na kotouče. Když jí ale tohle prominete, budete spokojeni.

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost a rádi Vás opět v našem eshopu přivítáme.
Přejeme Vám krásný den!

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ivka.Mach

Přidáno: 11. dubna 2021

Zakoupeno v hop-sport.cz

Spoj kam se nasazuje motylek je nakrivo navaren ve stojne, takze pri cviceni jedno kridlo narazi do stojny, neopravitelne. Pri cviceni s dvojrucni cinkou kotouce narazi do motylka, tudiz byl demontovan a o jednu funkci lavice jsme prisly. Nevim jak je to u jinych lavic resene ale ztraci tim smysl tato kombinace na jedne lavici, pri kazdem kolecku si to nikdo demontovavat a namontovavat nebude. Tez zklapeni s nutnosti otocit celou lavici celem ke zdi znanena vse sundat, takze urcite ne pri kazdem cviceni, spis kdyby to dlouhodobe lezelo ladem a to je lepsi cele rozmontovat, je to par tycek do krabice. Koupili jsme kvuli cene za vice funkci, ktere ale nejde vsechny plnohodnotne vyuzit a kvuli jednoduchemu cernemu designu. Snad se aspon po chvili nerozpadne, vse se tak nejak vrkla i pri dobrem utazeni, zda srouby vydrzi zatez a nezlomi se, ukaze cas...

Ověřený zákazník hop-sport.cz Mikee

Přidáno: 10. dubna 2021

Zakoupeno v hop-sport.cz

• S lavicí jsem velmi spokojen.
  • Lehké sestavení.
  • Splňuje mé požadavky.

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těšíme se na mnoho dalších Vašich spokojených nákupů.
Přejeme Vám krásný zbytek dne!
Tým Hop-sport.cz

Hsport EASY 0-90°

Hsport EASY 0-90°

Ověřený zákazník Hsport.cz Maff

Přidáno: 8. dubna 2021

Zakoupeno v Hsport.cz

• opravdu pevná
  • jednoduchá a osvědčená konstrukce
  • madlo a pojezdová kolečka
  • dobré čalounění
  • uváděná výška 44cm je bez čalounění, celková je 50cm, což je při vodorovném použití hodně

Kvalitní a pevná lavice. Cena odpovídá dobrému provedení a jednoduché konstrukci. Při mé výšce 182cm je spodní poloha nepohodlná, dochází k nadměrnému prohnutí v zádech. Rovnou lavku mám 44cm vysoku ( v četně čalounění) a to je optimální výška. I přes tuto nevýhodu lze lavici doporučit, protože v ostatních polohách není problém.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25