inSPORTline Inverso Plus

6 190 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 40 978 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 4 266 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta78 % • 5 096 recenzíDalší informace

Typ
zádové

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Omylem jsem napsal do zkušenosti s obchodem, takže tam to je.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Protože je mi již 72 let, a měl jsem strach, aby mi v hlavě nepraskla nějaká žilka, nastavil jsem si zajišťovací popruh tak, abych byl jen trochu pod vodorovnou.
    Po asi týdnu jsem náklon zvětšil, ale zdaleka ne na maximum. Lehl jsem si na lehátko. Po chvilce praskly švy zajišťovacího popruhu u jedné z karabin, lehátko prudce zvětšilo svůj náklon, vysmekly se mi nohy z úchytu a spadl
    jsem na hlavu na zem. Od té doby jsem na lhátko nevlezl, potřebuji nový popruh.
    Domnívám se, že byste měli zesílit popruh, aby se někomu nestalo něco vážnějšího než mně. Proti celé masivní konstrukci lehátka, se jeví popruh docela poddimensován.
    Dále prosím o nějaký návod, jak správně upevnit nohy. Na přiložené fotografii to tak nevypadá, ale v reálu je mezi mými lýtky a tím oblým úchytem mezera.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Autotrakční lehátko bylo doručeno rozebrané. Jeho složení a kompletace proběhla v pořádku podle přiloženého návodu a nechyběla žádná součástka. Lehátko funguje bez závad.

Typ
zádové

Autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Plus, známé také jako rekonvalescenční lavice či inverzní stůl, je pomůcka, která byla vyvinuta pro preventivní a uvolňující využití při bolestech zad či páteře. Dlouhodobé jednostranné zatížení, ať už se jedná o polohu v sedě nebo ve stoje, je typické pro náš životní styl. Tím dochází k postupnému přetížení a následně k poškozování přetěžovaných částí těla. Nejčastěji se jedná o přetížení meziobratlových plotének, přetížení kyčelních kloubů, vnitřních orgánů nebo žilního oběhu dolních končetin.

Tyto důsledky může odstranit ten nejpřirozenější způsob, kterým je obrácená poloha těla. Autotrakční lehátko Vás dokáže plynule přetočit do pozice, kdy hlavou směřujete směrem k zemi. V této pozici dochází k aktivnímu uvolňování svalového napětí, což má pozitivní vliv na celou stavbu těla. Při pravidelném používání rovněž dochází k uvolňování zablokovaných zad i k uvolňování dýchacích cest. Relaxaci na inverzním stole inSPORTline Inverso Plus doporučují nejen maséři, ale také lékaři zabývající se rekonvalescencí těla.

Konstrukce autotrakčního lehátka inSPORTline Inverso Plus je vyrobena z odolného ocelového materiálu, který ve spojitosti s měkkou podložkou vytváří maximální komfort při cvičení. Nosnost 136 kg a nastavitelná tyč pro zajištění nohou jsou další přednosti stolu. Díky těmto vlastnostem a blahodárným účinkům na páteř či klouby je autotrakční lehátko inSPORTline Inverso Plus oblíbeným a vyhledávaným modelem.

Technický popis:

• inverzní stůl - rekonvalescenční lavice
  • elegantně tvarovaný, odolný rám z uhlíkové oceli
  • průměr rámové konstrukce: 5 cm
  • polstrovaná opěrka zad i hlavy
  • povrch ze syntetické kůže
  • výška polstrování: 4 cm
  • nastavitelný úhel inverze s nylonovým bezpečnostním pásem
  • nastavitelná tyč pro zajištění nohou
  • fixační válce v oblasti chodidel
  • stylově tvarovaná pogumovaná madla
  • protiskluzové podlahové stabilizátory
  • doporučená výška postavy: 147-198 cm (22 stupňů nastavení)
  • rozměry: d148 x š78 x v160 cm
  • nosnost: 136 kg
  • hmotnost: 27,5 kg
  • vhodné pro pravidelné domácí využití

Účinky:

• prevence a uvolnění při bolestech zad a páteře
  • aktivní uvolňování svalového napětí
  • uvolňování dýchacích cest
  • pomáhá při přetížení žilního oběhu dolních končetin
  • pomáhá při přetížení meziobratlových plotének
  • pomáhá při přetížení kyčelních kloubů
  • pomáhá při přetížení vnitřních orgánů (v poloze v sedě)

Soubory ke stažení:

Návod k použití => 10553_manual_Autotrakcni_lehatko_inSPORTline_Inverso_Plus_CZ.pdf

Návod k použití => 10553_manual_Inversion_Table_inSPORTline_Inverso_Plus_EN_rev.pdf

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Omylem jsem napsal do zkušenosti s obchodem, takže tam to je.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

jsem na hlavu na zem. Od té doby jsem na lhátko nevlezl, potřebuji nový popruh.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

fajn

• cena, robustní konstrukce
    • neúplný a nepřehledný montážní návod - doby kompletace cca 2 hodiny

• inSPORTline Inverso Plus funguje bez potíží
    • Chce to doladit návod k montáži. Není poznat, která podložka a matice kam patří.

Jinak vše super

Jednoduchá montáž . Snadné a profesionální použití . Děkuji

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Je to krátká doba na hodnocení,ale zatím kladné.
    • Miniaturní návod na montáž a ne vše sedí jak by mělo.Takové DoDo.
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Hledala jsem levnější variantu lehátka od p. Dolejšího, zakoupila jsem tedy tento výrobek. Zdálky vypadá profesionálněji. Zdá se mi, že má horší úchyt na nohy a nedá se nikterak složit. Jinak svůj účel splňuje.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Výborná rehabilitační pomůcka při potížích s ploténkami