inSPORTline Bastet

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • 1 varianta299 Kč88 % • 6 252 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 4 247 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 13 884 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta299 Kč78 % • 2 235 recenzíDalší informace

57 cm

• adekvátní vzhledem k ceně

příšerný návod, nesouhlasil počet podložek, nepřesnosti některých svárů

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Plně vyhovuje mému očekáváním.
    • Pro přípravu cyklisty v domácích podmínkách zcela ideální.
    • Na velikost postavy 183cm vše sedí, tak jak má.
    • Zatím nic

Doufám, že vydrží plně funkční i po záruce nějaký ten rok.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Pro domácí posilování a cvičení Skvělé.
    • Řádíme na to cela rodina.
    • Při posilování zad na kladce , když v sedě stahujete vrchní kladku za hlavu nebo pod bradu, tak se občas praštím loktem o vršky stojek

Měl jsem obavy dle předešlých recenzí, kde bylo psáno, že je to činský vyrobek a že díly neseděly a šrouby chyběly,... atd. U mě všechno dobrý, sestaveno za cca 1h, žádný šroub nechyběl ani nepřebýval. Vše do sebe zapadalo jako lego. Vůči tomu žádná vítka.
    Známý má posilovací lavici od Xylo a hned po prvním cvičení se mu ohla ta tyčka, která podepíra opěradlo. Dnes (po cca 6m) ji už rozlámanou vyhodil.

Je sice pravda, že je to čínský vyrobek, ale co dnes není vyrobeno v Číně? Tohle se jim vyjímečně za ty peníze povedlo. Samozřejmě že nečekejte lavici z nějakého kvalitního kovu, ale na to domácí posilování je to bez vážně super. Měl jsem trochu strach z té horní kladky, ale vůbec se není čeho bát. Noprohýbá se, nevrže,...

Jediný co mě vadí je, že při posilování zad na kladce , když v sedě stahujete vrchní kladku za hlavu nebo pod bradu, tak se občas praštím loktem o vršky stojek a při mý smůle zrovna do brňavky ... :-D

Schrnuto, pokud se k tomu nebudete chovat jak nějaký hovada v posilovnách, tak je to vyrobek, který by měl fungovat spoustu let.
    Takže rozhodně doporučuji všem

Šířka
123 cm
Výška
57 cm

Multifunkční lavička inSPORTline Bastet je unikátní spojení klasické bench lavice s funkcí posilování izolovaného bicepsu navíc doplněné o přítahovou kladku pro posilování trupu a zádových svalů.

Díky patentovanému mechanismu není při posilování nutná pomoc asistenta. Lavice inSPORTline Bastet je multifunkční posilovací lavice umožňující bench press posilování s činkou, předkopávání, zakopávání, posilování bicepsů pomocí opěrek a kladky, posilování zádových svalů a současně plní funkci klasické bench lavice.

Díky spojení všech těchto prvků je lavice inSPORTline Bastet univerzální posilovací pomůckou pro domácí posilování.

Technický popis:

• multifunkční nastavitelná posilovací lavice s kladkou pro posilování zad
  • kompaktní činková posilovací lavice pro všestranný svalový trénink
  • výškově nastavitelný stojan pro odkládání činky s bezpečnostními závlačkami
  • polohovatelný posilovač nohou s možností předkopávání i zakopávání
  • nastavitelný izolovaný biceps s možností cvičit bez pomoci druhé osoby
  • možnost nastavení zádové opěrky i pro posilování břišních svalů a hyperextenze
  • zatížitelnost: činkový stojan 90 kg, posilovač nohou 60 kg, horní kladka 60 kg
  • lavice je určena pro uživatele jejichž tělesná hmotnost nepřesahuje 100 kg
  • nastavení držáku na vzpěračskou tyč
  • nosiče závaží a trny na kotouče 25 mm
  • rozteč nosných stojek: 105 cm (vnější rozteč)
  • rozměry po sestavení: délka 185 x šířka 138 x výška 198 cm
  • rozteč odkládacích stojek pro bench činku: 100 cm
  • hmotnost: 44,5 kg
  • dodáváno bez tyčí a závaží

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 40 859 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• adekvátní vzhledem k ceně

příšerný návod, nesouhlasil počet podložek, nepřesnosti některých svárů

Nebylo by ode mě fér, kdybych nepoopravil svojí hodně kritickou recenzi. Naštval mě ten sloupek, ale vyztužené docela drží a za ten rok co cvičím jsem si na lavici zvyknul a musím přiznat, že pro amatéry do domácí posilovny je naprosto dostatečná. Všechny partie se na ní dají slušně procvičit a užitečná je i mobilita lavičky dle toho jak potřebujete.

Jen ta patentová ochrana.. stále nevím jak cvičit aby nepřekážela a nástavec na izolovaný biceps jsem sundal.

Takže s odstupem času hodnotím 70% jako velmi dobrý.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Plně vyhovuje mému očekáváním.
    • Pro přípravu cyklisty v domácích podmínkách zcela ideální.
    • Na velikost postavy 183cm vše sedí, tak jak má.
    • Zatím nic

Doufám, že vydrží plně funkční i po záruce nějaký ten rok.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Pro domácí posilování a cvičení Skvělé.
    • Řádíme na to cela rodina.

Takže rozhodně doporučuji všem

• variabilita tohoto zařízení
    • rameno kladky je s ohledem na lavici poměrně nízko

lavice vyhovuje mým požadavkům na posilování.
    zatím spokojenost. pouze vypadávají koncovky stojanů na kterých konsrukce stojí.
    Nejde o žádný profesionální produkt, ale jako domácí posilovna vyhovuje.
    Lavice má poměrně široké použití a proto bych ji doporučil.
    vytknul bych klíče dodané k montáži. ty jsou prakticky nepoužitelné. Pokud nemáte vlastní klíče, do montáže se snad ani nepouštějte.

Dostupnost, kamenný obchod, cena
    v dodávce chyběly držáky závaží, budou dodány následně poštou

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Malá tuhost sestavy (jen pro začátečníky), dále pro lidi nad cca 180cm si nedokážu představit cvičení na horní kladce (příliš nízká - mám cca 200cm), dále cvičení hyperextenze opět těžko proveditelné až nemožné.

Pro cvičení benchpressu a dalších cviků v leže na lavici dobré, kladka jen pro nižší lidi, předkopávání a zakopávání taktéž, hyperextenzi si nedokážu představit. (Možná moje chyba.)

• Funkčnost
    • Variabilita
    • Kvalita zpracování
    • Nastavení lavice

Produkt jsem vybral pro jeho mnohostranné využití.
    Cvičit se na něm dá ale vzhledem k zpracování s obavami, kdy něco povolí.
    Ostatním bych produkt spíše doporučil ale je potřeba si rozmyslet jak moc ho budete používat.
    Měřím 182cm a mám problém s předkopáváním, tam ve spodní poloze narážím patami na kostrukci lavice a s horní kladkou, kde při sezení na dodávané lavici jsem příliš vysoko a efekt není jaký by měl. Skoro bych řekl, že je to produkt pro dámy, co si "pouze" udržují figuru.
    Tvrdím proto, že vlivem křivě navařených (patek) pro spojení horního a spodního dílu pro stahování přes horní kladku ty to svárý praskají.
    Právě proto se také domnívám, že cena je vyší než by, při takovéto kvalitě zpracování, měla být.
    Dále je materyál různě pokřiven a zohýbán a můj kousek dokonce se stopami rzi.
    Ale funguje. Tedy zatím.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• masivní konstrukce, lavička se nekývá ze strany na stranu při jakémkoliv cvičení;
    • multifunkční
    • poměr cena kvalita
    • příšerný návod - řídila jsem se spíše intuicí a obrázky než popisem, protože čísla šroubů nesedí (ale za 800,- Kč je montáž zbytečná);
    • není žádný šroub navíc, takže když jeden měl špatný závit, byl to problém (zrovna jeden z nosných) - musela jsem reklamovat;

Doporučuji pro domácí cvičení - pořídila jsem si ji pro dny, kdy musím vynechat tréninky v posilovně, ale pro opravdového kulturistu asi ne zcela vhodné kvůli malé zatížitelnosti lavičky (celkem 120 kg) - já jako žena zvedám na bench maximálně 60kg (a to jen ve výjimečných trénincích), což takhle muž, který váží třeba 90 kg a chtěl by ještě 70 zvedat?
    Jak dlouho vydrží, uvidíme časem

• přijatelná cena
    • pěkný design
    • konstrukčně stabilní
    • funkce dostačující

ve své třídě se jedná o zdařilý výrobek